TRASY NA ZLOT DO POBRANIA!

Poniżej macie dostępne trasy, które przygotowaliśmy dla Was na

IV ZLOT “STARY TRAMP” 

Trasy są w formacie GPX.

LINK DO POBRANIA TRAS (KLIK)

 1. TRASA 1 (183KM) – ASFALT

  – Wycieczka bocznymi drogami na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Zaznaczone są zamki oraz ich ruiny. Bardzo przyjemna trasa prowadząca malowniczymi terenami jury. Warto się zatrzymać i odwiedzić któryś z zamków. 

 2. TRASA 2 (208KM) – ASFALT

  – Śladami Starego Trampa. Będzie to trasa, która pokonuje przynajmniej raz w roku. Wiszący most nad Pilicą, zapora na zalewie sulejowskim, widok na odkrywkę kopalni Bełchatów. Na trasie zaznaczone są punkty kulinarne, które polecam z zaznaczeniem najlepszej pizzy w rodzinnym mieście – Radomsku! 

 3. TRASA 3 (130KM) – OFROAD

  – Trasa którą przygotował Marcin. Jego KTM 990 dał radę więc trzeba pokazać, że inne motocykle też potrafią! Trasa biegnie dookoła miejsca zlotowego. 

 4. TRASA 4 (97KM) – OFFROAD

  – Trasa przygotowana przez Mariusza, która biegnie na górę Kamieńsk. Na samej górze jest miejsce do zabawy dla wszystkich miłośników piachów oraz podjazdów. 

 5. TRASA 4 (63KM) POWRÓT

  – Szybki powrót z góry Kamieńsk biegnący okolicznymi bocznymi drogami. 

 6. TRASA 5 (48KM) – OFFROAD

  – Najkrótsza trasa „offowa” biegnąca dookoła miejsca zlotowego. Wykorzystana była podczas II Zlotu „Stary Tramp”. Jak to wyglądało można zobaczyć na Youtube wpisując „Zwiastun trasy na II Zlot „Stary Tramp”.

 7. TRASA 6 (162KM) – OFFROAD

  – Tegoroczna trasa przygotowana przez Mariusza, której celem również jest góra Kamieńsk ale droga prowadzi zupełnie nowym śladem. Fajna traska dla osób, które chcą spróbować swoich sił w terenie. 

 8. TRASA 7 (170KM) – OFFROAD

  – Trasa objechana przez Marcina w kierunku Kielc. Zupełnie nowy kierunek zaproponowany w tym roku, który na swojej drodze posiada brody, jeziora i na pewno będzie dla Was ciekawy.

 9. TRASA 8 (215KM) – ASFALT

  – Celem tej asfaltowej trasy jest Elektrownia Wiatrowa Józefa Antosa. Na szlaku zaznaczone jest również muzeum polskich motocykli, dobre knajpki z jedzonkiem, a sama droga prowadzi bocznymi drogami w okolicy Radomska.