#4 Historie z podróży

#4 HISTORIE Z PODRÓŻY ✍️
 
Tajemniczy pakunek. 📦
 
Ta historia wydarzyła się podczas 2 wyjazdu do Albanii, na samym jej początku.
Wybraliśmy się tam we czwórkę. Ja, Patryk, Łukasz i Rafał. Troje z nas już miało wyjazdy motocyklowe za sobą i widzieliśmy mniej więcej na co się przygotować i jak się spakować.
 
Na każdym kroku też pomagaliśmy Rafałowi i doradzaliśmy przed wyjazdem, jak przygotować swój motocykl, co powinien zabrać ze sobą i co ułatwi mu życie w podróży.
 
Każdy z nas kiedyś wyruszał w swoją pierwszą daleką motocyklową przygodę i wiadomo, że popełnia się dużo błędów, a doświadczenie rośnie z każdą kolejną wycieczką.
 
Spotykamy się na miejscu zbiórki w dniu wyjazdu, każdy już elegancko spakowany i gotowy do drogi. Wyglądamy bojowo, gotowi na podbój Albanii!
Dzielimy się jeszcze, jakimiś drobnostkami, żeby każdy włożył do swojego kufra lub rolki i wtedy Rafał mówi, że już nie ma miejsca.
 
( Wtedy zapaliła nam się ostrzegawcza lampka, ale nie poruszaliśmy tematu dalej )
 
Pierwszego dnia przejechaliśmy jakieś 800 km i zdecydowaliśmy się na dziki nocleg za stacją paliw już będąc w Serbii. Godzina około 23:00, szykujemy się do snu, dmuchamy maty, rozkładamy śpiwory, nocować zdecydowaliśmy się pod chmurką.
 
Wtedy widzimy co Rafał wyciąga ze swojej rolki bagażowej…
WIELKA PODUSZKA! ⁉️
 
Tak mniej więcej 70×70. Z piękną pasiastą poszewką i zajmującą 3/4 miejsca w rolce. 😀
 
Wyobraźcie sobie nasze miny gdy to zobaczyliśmy. Jak to pisały kiedyś plotkarskie gazety “Śmiechom nie było końca”. 😀
 
Rafał następnego dnia, nie mógł już tak perfekcyjnie skompresować tej poduszki i postanowił przymocować ją nad tłumikiem, lecz nie był to za dobry pomysł.
 
700 kilometrów jazdy następnego dnia, sprawiły, że poduszka “lekko” zmieniła swoją barwę i finalnie wylądowała w koszu na śmieci.
 
Na koniec tego wspomnienia, pozostało mi przytoczyć te słowa:
“… a historii tej poduszki i tak byś nie zrozumiał…”
 
📸 Na zdjęciu widzicie poduszkę, przygotowaną na 700km drogi. 😀
Dnia poprzedniego, znajdowała się w rolce poniżej.